DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler otobüs konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

FIAT TOFAŞ ÖZEL TANITIM TIRI'NI PROJE YAPIM HAZIRLADI

FIAT TOFAŞ ÖZEL TANITIM TIRI'NI PROJE YAPIM HAZIRLADI

Fiat,Tofaş araç tanıtımı Proje Yapım Ajans Sahne Tırları ile gerçekleşti. TOFAŞ ile gerçekleştirdiğimiz sözleşme ile Fiat Tofaş'a tedarikçi olmaktan ve yeni araçlarını tanıtmaktan gurur duyuyoruz...

Fiat,Tofaş araç tanıtımı Proje Yapım Ajans Sahne Tırları ile gerçekleşti. TOFAŞ ile gerçekleştirdiğimiz sözleşme ile Fiat Tofaş'a resmi tedarikçi olmaktan ve yeni araçlarını tanıtmaktan gururluyuz.

Uluslararası ISO 9001 VE ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Proje Yapım şirketimizin üretimleri de uluslararası CE sertifikası ile gerçekleşmektedir.

Fabrikamızda Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesine istenilen özellikte roadshow tırlarından event tırlarına kadar üretim ve kiralama hizmeti vermekteyiz. Türkiye'de projeli mobil sahne ve mobil tır imalatında ilkleri gerçekleştiren kuruluşumuz, en son teknoloji ile her türlü özel araç ve tanıtım  araçları imalatı yaparak Türkiye'nin en güçlü referanslarına güveniniz sayesinde sahip olduk. 

 

Paylaş

Benzer Kiralık Gezici Mobil Otobüs Tır İmalatı

TOP