DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

ALB TELEKOM AVRUPA İÇİN EĞİTİM TANITIM TREYLERİ MOBİL ROADSHOW KAMYONU İMALATI VE KİRALAMASI

Kategori Galeri
ALB TELEKOM AVRUPA İÇİN EĞİTİM TANITIM TREYLERİ MOBİL ROADSHOW KAMYONU İMALATI VE KİRALAMASI

Arnavutluk ALB telekom firması için Türkiye ve Avrupa’nın en büyük ve en donanımlı tanıtım eğitim ve etkinlik tırını ürettik..  6 ay süre ile Avrupa ülkelerini dolaşan bu özel event treyleri bir çok ünlü sanatçıya konser sahnesi olarak hizmet verdi .

Bu özel treyler üzerinde gündüz çocuk genç ve yetişkinlere eğitimler verildi. Ayrıca Telekom konusunda Avrupa’da bir çok personele eğitimler verildi.

Bunun yanısıra GSM ürünleri satışı ve ALB TELECOM ürünleri tanıtım kamyonu olarak hizmet verdi. Aracımızda tüm elektrik ve elektronik donanımlar Türk mühendilerinin tasarımı ve üretimi ile gerçekleştirildi.

Bu çok özel treylerde Jenaratör ve harici elektrik donanımı dışında 12 adet monitor TV , bir adet dev videowall ekran, güvenlik kameraları, UPS sistemleri, iklimlendirme, alarm sistemleri özel zemin ve duvar kaplamaları ve daha bir çok ayrıcalık uygulandı. 

Sektörümüzde sizlerin güveni ile lider olmaktan gururluyuz.

Paylaş

TOP