DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İçin, Mobil Eğitim Tanıtım Kamyonu İmalatı

Kategori Referanslar
T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İçin, Mobil Eğitim Tanıtım Kamyonu İmalatı

T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ürün Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğü adına Türkiye'yi dolaşarak mobil led ekran araçlarımızla CE bilinci ve tanıtım Roadsow'unu tamamladık..

Sayın bakanımızın katılımı ile Ankara, Kocaeli ve Bursa'da üst üste 3 gün açılış düzenledik. Ayrıca 19 ilde sayın Valilerimiz ve belediye başkanlarımızın katılımı ile 19 ayrı sunum ve açılış organizasyonu koordine ettik.

Proje yapım ajans olarak her yıl Ekim ayı içerisinde düzenlenen Ürün Güvenliği Haftası kutlanması kapsamında gerçekleşen etkinliklerde bu yıl sorumluluğu üstlendik. Kamuoyunda farkındalık yaratılması, ürün güvenliği bilinci oluşturulması amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlemek üzere, Kayseri'den başlayarak 19 ilde mobil led ekranlı aracımız ve hazırladığımız promosyon malzemeleri ile etkinlikler gerçekleştirdik.  


Bu faaliyetler çerçevesinde Led Ekranlı Ürün Güvenliği Mobil Aracı 16 Eylül 2014 Salı günü ilk olarak Kayseri'yi ziyaret etti. Türkiye genelinde 19 ili dolaşan mobil aracımız, raca eşlik eden Bakanlık ve İl Müdürlüklerinin uzman personeli tarafından vatandaşlarımızın soruları nı cevaplandırdı ve promosyon malzemeleri dağıtttı. 

Sorumluluğunu ve ajanslığını üstlendiğimiz bu etkinlik haftası süresince Türkiye'nin her iline bilinçlendirici bilboardlar da astık. Ayrıca Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğü’nün denetiminden sorumlu olduğu asansörler, teleferikler, elektrikli ekipmanlar, gaz yakan cihazlar, kazanlar, makinalar, sivil kullanım amaçlı patlayıcılar, atex ürünleri, aerosol kaplar, basınçlı ekipmanlar, taşınabilir basınçlı ekipmanlar, otomotiv yönetmelikleri kapsamında yaklaşık 1500 farklı ürün hakkında tüketiciler, satıcı ve sağlayıcılar ile üreticilerin varsa sorunlarının çözümüne ve bilgilendirilmelerine yönelik  katkı sağladık.

 

Paylaş

Benzer Referanslar

TOP