DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı mobil otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi sağlık eğitim askeri treyler otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Alman Hükümeti İçin Özel dizayn Eğitim Konteynerleri Üretiyoruz

Kategori Referanslar
Alman Hükümeti İçin Özel dizayn Eğitim Konteynerleri Üretiyoruz

Almanya Dışişleri Bakanlığı ve Goethe İnstitute işbirliği ile Suriyeli mülteci çocukların kullanımına yönelik özel eğitim konteynerleri  üretimine başladık. Yandan elektronik olarak açılıp büyüyüyen bu eğitim amaçlı konteynerlar özel olarak dizayn edildi. İlk serisi tamamlanarak Mardin Kızıltepe ilçesine gönderilen özel dizayn konteylerin kinci serisi İstanbul'a gönderildi ve eğitim faaliyetlerine başladı.

Özel amaçlı konteylerimiz gemi konteynerlerinden değil tamamen çzel tasarımla sıfırdan üretilmektedir. Güneş enerji sisteminden, temiz ve atık sistemlerine kadar marin teknoloji ile üretilmektedir. Özel lineer piston sistemleri ile her konteyner kendisi kadar genişleyebilmektedir.

Özel amaçlı konteyner imalatında Türkiye'de ilkleri gerçekletiren kuruluşumuz, bir çok farklı proje için tasarım ve üretim hizmeti sunmaktadır. Bunların başında askeri ve svil amaçlı eğitim, barınma, gıda konteynerli gelmektedir. Bunun yanı sıra turizm sektöründen sanayi amaçlı tasarımlara kadar her konuda bizden proje ve teklif isteyebilirsiniz.

Özel amaçlı hidrolik ve mekanik genişleyen lüks konteyner imalatında Türkiye'de ilkleri gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Dilediğiniz tasarım ve dizaynı sizin için üretiyor ve dilediğiniz noktaya konuşlandırıyoruz. Mekanik ve hidrolik genişleyen mobil konteynerlerimiz Türkiye'den yurt dışına kadar bir çok ülkede hayranlık uyandırarak işlev görmektedir. Hayalinizdeki mobil konteyner ofis - ev - şube - eğitim - sağlık vb. projeler için lütfen kuruluşumuzla irtibata geçiniz.  

Askeri amaçlı konteyner, askerlerin kalacağı barınak konteynerler, yandan ve içten açılır konteyner modelleri, mobil ofis ve lüks konteyner otel yapımı, eğitim konteyneri imalatı, mobil hastane, mobil mutfak konteyner yapımı ve her türlü özel konteyner projesi üretim alanımız içerisindedir.  

For military purposes the container where the soldiers stay in the shelter, containers, collapsible container, and hand models, mobile container office and luxury hotel construction, education, container manufacturing, mobile hospital, mobile kitchen, container, private container of all kinds within our field of production and construction of the project.

Für militärische Zwecke wird der Behälter, wo die Soldaten bleiben in den shelter, Container, zusammenklappbare container, und hand-Modelle, mobiles Büro und luxuriöse hotel Bau -, Bildungs -, container-Fertigung, mobile Krankenhaus, mobile Küche, container, private container aller Art in unserem Bereich Produktion und Bau des Projekts.

#mobile_dormitorie_ #semi_trailer #mobile_kitchen_construction_ #Showroom_truck_ #Truck_showbox,_ #event_truck,_ #marketing_truck_trailer,_ #mobile_trailer,_ #RV_Type._ #Mobile_showroom #Mobile_event_truck_trailer #Mobile_marketing_trucks_buses_trailers #Destination_mobile_Trailer__ #Expandable_truck_ #double_expandable_truck_trailer_ #RV_TRUCK_trailer_ #FOR_SALE_TRAILMOBILE_ #VAN_TRAILERS__ #Dorsey_travel_trailer_ #Mobile_hospital_cl,nic_Trailer_&_bus #Trailer_Manufacturers_ #Mobile_office_bus_trailer #Mobile_Home_Trailer_home_bus #Mobile_Conference_Center_Trailer_&_bus #Trailer_Manufacturers_Mobile_ #Mobile_Home_Trailer_home_bus #semi_trailer_stage #Mobile_semi_trailer_stage #Mobile_catering_Trailers_buses #Mobile_Mobile_Estates #Mobile_Mobile_Medical_and_first_aid_trailers #Mobile_Truck_mobıle_fıeld_ #Mobile_trailer_mobile_vehicle_ #Mobile_Workshop_bus_ #Mobile_Mobile_marketing_trailers #Mobile_Restroom_Trailers #Mobile_mobile_toilet_truck_trailer #Mobile_Classroom_Trailer_Mobile #Mobile_mobile_medical_clinic #Mobile_Event_Trailer #Mobile_Marketing_Trailer #Mobile_Showroom_truck_trailer_ #Trailer_Manufacturers

Paylaş

Benzer Referanslar

TOP