DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler otobüs konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

ALB TELEKOM AVRUPA İÇİN EĞİTİM TANITIM TREYLERİ MOBİL ROADSHOW KAMYONU İMALATI VE KİRALAMASI

Kategori Galeri
ALB TELEKOM AVRUPA İÇİN EĞİTİM TANITIM TREYLERİ MOBİL ROADSHOW KAMYONU İMALATI VE KİRALAMASI

Arnavutluk ALB telekom firması için Türkiye ve Avrupa’nın en büyük ve en donanımlı tanıtım eğitim ve etkinlik tırını ürettik..  6 ay süre ile Avrupa ülkelerini dolaşan bu özel event treyleri bir çok ünlü sanatçıya konser sahnesi olarak hizmet verdi .

Bu özel treyler üzerinde gündüz çocuk genç ve yetişkinlere eğitimler verildi. Ayrıca Telekom konusunda Avrupa’da bir çok personele eğitimler verildi.

Bunun yanısıra GSM ürünleri satışı ve ALB TELECOM ürünleri tanıtım kamyonu olarak hizmet verdi. Aracımızda tüm elektrik ve elektronik donanımlar Türk mühendilerinin tasarımı ve üretimi ile gerçekleştirildi.

Bu çok özel treylerde Jenaratör ve harici elektrik donanımı dışında 12 adet monitor TV , bir adet dev videowall ekran, güvenlik kameraları, UPS sistemleri, iklimlendirme, alarm sistemleri özel zemin ve duvar kaplamaları ve daha bir çok ayrıcalık uygulandı. 

Sektörümüzde sizlerin güveni ile lider olmaktan gururluyuz.

#yurt_dışı_etkinlik_tiri_imalati #yurt_dışı_seçim_tırı #yurt_dışı_tanıtım_tırı #yurt_dışı_kampanya_tırı

#yurt_dışı_kiralama #yurt_dışı_imalat #yurt_dışı_üretimi #yurt_dışı_reklam_tırı #yurt_dışı_seçim_tiri_kiralama #yurt_dışı_polis_eğitim_tiri #yurt_dışı_tanitim_treyleri_mobil_hizmet_tirlari #yurt_dışı_miting_treylerleri_kampanya_tirlari #yurt_dışı_organizasyon_amaçli_özel_tir #yurt_dışı_özel_kampanya_tirlari #yurt_dışı_teknoloji_mobil_kamyon_ve_tir #yurt_dışı_mobil_eğitim_tiri #yurt_dışı_mobil_mutfak_yemek_tir_dorseleri #yurt_dışı_mobil_ofis_toplanti_tir_dorseleri #yurt_dışı_turistik_tanitim_tir_dorseleri #yurt_dışı_özel_amaçli_tir_dorseleri #yurt_dışı_tanitim_tiri_reklam_tir_dorseleri #yurt_dışı_mobil_açilan_tir_dorseleri #yurt_dışı_kampanya_tiri_imalat_kiralama #yurt_dışı_mobil_hastane_klinik_tir_dorseleri #yurt_dışı_acil_hastane_sağlik_treyler_dorseleri #yurt_dışı_mobil_eğitim_öğretim_tir_ve_kamyon_imalati  #yurt_dışı_askeri_amaçli_tireyler_dorseleri #yurt_dışı_event_roadshow_treyler_dorseleri  #yurt_dışı_bayram_kutlama_tören_tir_dorse_yapimi

Paylaş

TOP