DESTEK

Proje Yapım Şirketi : Özel amaçlı otobüs TIR dorsesi mobil treyler otobüsler üretimi vip otobüs ambulans otobüsler gezici karavan tasarımı ve imalatı. Lüks dizayn treyler otobüs konteyner dorse tadilatı. Kiralık mobil arabalar... Türkiye'nin en kapsamlı araç yapımı firması. Road show organizasyon kampanya 7/24 WhatsApp: +90.542.6762222 info@projeyapim.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Basında Proje Mobile

 

Misyonumuz; Gerek kamu, gerekse özel sektör firmalarının sadece özel dizayn ve özel imalat tır, otobüs, konteyner ve karavan gereksinimlerini karşılamak amacıyla, müşterilerin beklentilerini en doğru kaliteli hizmeti verebilecek şekilde tasarım ve imalat çözümleri üretmek,  Proje Yapım Firması misyonunun temelidir.

Vizyonumuz; Sektörde kurumsal anlayışımız ile edindiğimiz farklı yerimizi genişleterek korumak ve sektörde öncülük etmektir. Mobil tanıtım, eğitim, sağlık ve teknoloji araçları alanında, dünyada ilkleri üretmeye devam ederek ülkemizim bayrağını ilklerde taşımaktır. Özel tasarım ticari araç üretim ve kiralama hizmetlerini dünyanın her ülkesine ulaştırmaktır. Yeni yatırımlarda ve doğacak rekabet ortamı ile sektörde çıtayı yükseltmek kalite standartlarından, rekabetten, güvenilirlikten, dürüstlükten, etik değerlerden Proje Yapım şirketi kesinlikle ödün vermeyecektir.

 

.

Bu doğrultuda ulusal basında yer alan bazı haberlerimizi aşağıdaki inklere tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

 

Dünyanın en büyük karavan treylerini Proje Mobile firması imal etti.