Seçim kampanyası düzenleme

Seçim kampanyası düzenleme

1980’li yılların başında siyasi kampanya ajanslığına başlayan Gökhan Şen Proje Yapım Ajans, 30 yıldır Türkiye’de birçok ilkleri gerçekleştiren seçim şirketi olmuştur. Seçim firması olarak Türkiye’nin ilk siyasi reklam ajansı olan şirket, gerek Türkiye, gerekse yurt dışında bir çok başarılı seçim kampanyasına imza atmıştır. 


Türkiye’nin kişiye özel ilk seçim şarkısı, 1980 ‘li yıllarda kurucumuz Gökhan ŞEN tarafından bestelenip gerçekleştirilmiştir. Yurt dışına kampanya ihraç eden ilk firmalardan biri de yine şirketimizdir. 30 yıllık süreçte bir çok tanınmış siyasinin kampanyasını üstlenen firmamız, Türkiye’nin ilk seçim tırı, ilk seçim kamyonu ve ilk led ekranlı miting aracı gibi "siyasi makina parkı" kavramında da bir çok öncülükler yapmıştır. 

Seçim meydanlarında, zaferin evlere girerek kazanabileceği gerçeginden yola çıkarak, siyaset dünyamıza “sosyal propaganda” kavramını da kurucumuz Gökhan ŞEN kazandırmıştır. Avrupa ve Asya ülkeleri dışında Afrika’ya (Tunus) ve yavru vatan KKTC’ye kadar bir çok ülkede seçim kampanyası düzenleyen, Türkiye’nin en kapsamlı kampanya şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

Seçim otobüsleri kiralama ve Vip seçim otobüsleri imalatında Türkiye'nin bütün reklam ajanslarına ve direk siyasetçilere hizmet vermekteyiz. Vip seçim otobüsleri sınırlı sayıdadır ve erken rezervasyonla sahip olunabilir. Vip seçim otobüsleri ve vip araçları şoförlü olarak kiralanır. 

 


EN İYİ REKLAM TANITIM AJANSI www.projeyapim.com paylaşan: gsenmail5

Yukarı