Yurt Dışı Seçim Kampanyaları ve Tanıtımlar

Yurt Dışı Seçim Kampanyaları ve Tanıtımlar

seçim kampanyası  KKTC seçimleri   kktc politika    kıbrıs adayları    kıbrıs partileri    kıbrıs seçimleri   kktc yerel seçimleri    kktc siyaset    kıbrıs en iyi reklam ajansı    KKTC en iyi reklam ajansı   DP UG   CTP   UBP   Serdar denktaş  TDP    Gazimağusa adayları   kıbrıs seçim şirketi      KKTC yerel seçim      kıbrıs seçim otobüsü  kktc seçim otobüsü kiralama    kıbrıs seçim araçları    kıbrıs led ekran    kıbrıs mobil led tv    kıbrıs seçim kampanyası    kktc seçim kampanyası   özkan yorgacıoğlu   seçim danışmanı    KKTC seçim reklamları   KIBRIS SEÇİMLERİ irsen küçük   ulusal birlik partisi    Girne Belediye başkan adayları     Lefkoşa Belediye başkan adayları    Mağusa belediye başkan adayları     Girne UBP    Girne CTP      Girne DP-UG     Girne TDP       Lefkoşa UBP    Lefkoşa e CTP      Lefkoşa DP-UG     Lefkoşa TDP     Mağusa UBP    Mağusa CTP      Mağusa DP-UG    Mağusa TDP     

Türkiye’nin kişiye özel ilk seçim şarkısı, 1980 ‘li yıllarda kurucumuz Gökhan ŞEN tarafından bestelendi. İlerleyen yıllar da Türkiye'nin en kapsamlı siyesi kampanya ajansı olan " Gökhan ŞEN Proje Yapım" şirketi, yurt dışına seçim kampanyası ihraç eden ülkemizin ilk siyasi reklam ajansı olmuştur.

30 yıllık süreçte bir çok tanınmış siyasinin kampanyasını üstlenen firmamız, Türkiye'nin her bölgesinde yüzlerce başarılı kampanyaya imza atmıştır. Ayrıca,  Türkiye’nin ilk seçim tırı, ilk seçim kamyonu ve ilk led ekranlı mobil TV propaganda aracı gibi "siyasi makina parkı" kavramında da bir çok öncülükler yapmıştır. 


Seçim kampanyalarında başarının tek tek evlere girerek kazanabileceği gerçeğinden yola çıkarak, siyaset dünyamıza “sosyal propaganda” kavramını da kurucumuz Gökhan ŞEN kazandırmıştır.

Avrupa ve Asya ülkeleri dışında Afrika’ya (Tunus) ve yavru vatan KKTC’ye kadar bir çok ülkede seçim kampanyası düzenleyen, Türkiye’nin en kapsamlı kampanya şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 

 

 

kktc seçimleri


EN İYİ REKLAM TANITIM AJANSI www.projeyapim.com p

 

Yukarı