Alman Hükümeti İçin Eğitim Konteyleri Üretiyoruz

Alman Hükümeti İçin Eğitim Konteyleri Üretiyoruz

Almanya Dışişleri Bakanlığı ve Goethe İnstitute işbirliği ile Suriyeli mülteci çocukların kullanımına yönelik özel eğitim konteynerleri  üretimine başladık. Yandan elektronik olarak açılıp büyüyüyen bu eğitim amaçlı konteynerlar özel olarak dizayn edildi. İlk serisi tamamlanarak Mardin Kızıltepe ilçesine gönderilen özel dizayn konteylerikinci serisi İstanbul'a gönderildi ve eğitim faaliyetlerine başladı.

Özel amaçlı konteylerimiz gemi konteynerlerinden değil tamamen çzel tasarımla sıfırdan üretilmektedir. Güneş enerji sisteminden, temiz ve atık sistemlerine kadar marin teknoloji ile üretilmektedir. Özel lineer piston sistemleri ile her konteyner kendisi kadar genişleyebilmektedir.

Özel amaçlı konteyner imalatında Türkiye'de ilkleri gerçekletiren kuruluşumuz, bir çok farklı proje için tasarım ve üretim hizmeti sunmaktadır. Bunların başında askeri ve svil amaçlı eğitim, barınma, gıda konteynerli gelmektedir. Bunun yanı sıra turizm sektöründen sanayi amaçlı tasarımlara kadar her konuda bizden proje ve teklif isteyebilirsiniz. 

DİĞER DORSE PROJELERİ VE ÖZEL TIR İMALATI ALTERNATİFLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

askerlerin kalacağı barınak konteyner  container where the soldiers stay in the shelter  modern geçici karargah  modern temporary headquarters   container shelter  barınak konteyner  container hospital  first aid container

 

container for help  yardım konteyneri  geçici konteyner  temporary container    accommodation container

yardım konteyneri yardım konteynerimülteci yardım konteyner aracı

 

accommodation container askeri yardım konteyneri askerlerin kalacağı barınak konteyner

barınak konteyner container for help container hospital

 

container shelter container where the soldiers stay in the sheltereğitim konteyneri

 

elektrikli konteyner mekanik first aid containergeçici konteyner

 

konteyner hastane konteyner otelmodern geçici karargah

modern temporary headquarters soldier home containertemporary container

 

Yukarı